Tarptautinė veganų diena

UŽ GYVENIMĄ BE GYVŪNŲ IŠNAUDOJIMO!

Lapkričio 6 – 7 d. pirmą kartą Lietuvoje bus minima Tarptautinė veganų diena! Į renginį kviečiami ne tik „užkietėję“ veganai, bet ir visi, norintys pradėti gyventi veganiškai ar tiesiog daugiau sužinoti apie tokį gyvenimo būdą. Skanausime pačių pasigamintų veganiškų valgių, diskutuosime mums aktualiomis temomis, dalinsimės idėjomis ir patarimais, žaisime žaidimus, džiaugsimės šviežiu kaimo oru, juoksimės, galbūt net kaitinsimės kaimo pirtyje. Šventė - puiki proga gauti naudingų patarimų, siekiant gyventi etiškai, sveikai ir harmoningai su mus supančia aplinka, atsisakant bet kokių gyvulinės kilmės produktų bei paslaugų.

Pasaulyje Tarptautinė veganų diena švenčiama lapkričio 1 dieną, minint pirmosios veganų bendruomenės įsikūrimą Didžiojoje Britanijoje 1944 m. (angl. Vegan Society, vegansociety.com). Dienos paminėjimu visame planetoje skatinamas veganizmas – dieta, gyvenimo būdas ir filosofija, pripžįstanti visų gyvų būtybių teises į gyvenimą be kančios ir suvaržymų .

Renginio Lietuvoje laikas ir vieta:

Kada: lapkričio 6 - 7d. Atvykimas – nuo 12 val.
Kur: žaliavalgio Tado Lomano sodyboje Molėtų raj. (apie 50km nuo Vilniaus). Daugiau informacijos apie sodybos vietą ir garsųjį šeimininką Tado Lomano tinklaraštyje toltikkontaktai.blogas.lt. Susitikimo metu Tadas papasakos apie žaliavalgystės ypatumus.
Atsivežti: miegmaišius ir kilimėlius (miegosime troboje), pirties reikmenis (jei būtų kuriama pirtis), muzikos instrumentus, valgymo reikmenis ir maisto: ruošime suneštines vaišes, kur kiekvienas pasidalins savo mėgstamais valgiais. Galima bus gaminti ir troboje „ant pečiaus“.
Kaina: šypsena!

Dalyvių registracija ir daugiau informacijos el. paštu: [email protected] arba telefonu +37067584625 . Laukiame Jūsų klausimų ir pasiūlymų!