Prisijunk prie veiklos

Lokalinės grupės

Šiuo metu turime sukūrę vietines aktyvistų grupeles 17 stambiausiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose (virš 20 tūkst. gyventojų). Šios grupelės apjungia gyvūnų teisių (GT) ir veganizmo/vegetarizmo aktyvistus, yra skirtos susitikimams arba veiklai planuoti. Jei nori prisidėti prie įvairių akcijų organizavimo arba tiesiog susitikti su kitais bendraminčiais ir pasėdėti prie puodelio arbatos, būtinai prisijunk!

Prisijungimui prie grupelių tereikia Google arba Facebook paskyros. Tu gali pasirinkti abu variantus (ir Facebook, ir Google), arba vieną iš jų. Atsimink, kad abiejų alternatyvių variantų grupelių diskusijos nėra sinchronizuojamos tarpusavyje, todėl rekomenduotina prisijungti prie abiejų variantų. Esant poreikiui, galima sukurti lokalines grupeles ir kitose vietovėse - tereikia pranešti mums apie tai.

Rašytojai

Jei mėgsti rašyti ar versti tekstus, gali prisijungti prie mūsų rašytojų būrio, nepriklausomai nuo to, kur gyveni. Tu gali pats nuspręsti, ką ir kur rašyti, padėti ruošti arba versti tekstus mūsų lankstinukams, kooperuotis redaguojant Vikipedijos straipsnius, ruošti straipsnius žiniasklaidai, ir kt. Tiesiog prisijunk prie mūsų štai čia:

--> Google | Facebook <--

Leidyba ir dizainas

Grupės skirtos leidybos ir dizaino darbams, kur mes galime dalintis idėjomis, darbais, kontaktais, etc., dirbant su lankstinukų, marškinėlių, lipdukų, plakatų, ženkliukų ir kitų gėrių maketais, bei jų leidyba. Prisijunk štai čia:

--> Google | Facebook <--

Savanoriai-specialistai

Jei manai, kad turi tam tikrų specifinių sugebėjimų ar darbo patirčių, kuriuos gali pasiūlyti mums (dizainas, piešimas, fotografavimas, teisė, buhalterija, programavimas...), gali užsiregistruoti mūsų savanorių-specialistų duomenų bazėje:

--> Savanorio anketa <--

Naujienlaiškis

Tu gali gauti visą informaciją apie organizuojamus renginius bei kitas naujienas prisiregistruodamas prie mūsų naujienlaiškio. Naujienlaiškių srauto dažnumas yra apie 6/metus. Spausk ant nuorodos ir užpildyk formą. Vėliau tau reikės patvirtinti savo prisijungimą (patikrink savo e-pašto dėžutę). Mes taip pat rekomenduojame tau įtraukti e-pašto adresą [email protected] į savo e-pašto kontaktų sąrašą (kad naujienlaiškis neatsidurtų brukalų aplanke).

--> Prisijungti prie naujienlaiškio <--

Naujienlaiškių archyvas:

2013.10 | 2013.09 | 2013.07