Paskaitos Laisvajame universitete

Laisvasis universitetas

Kviečiame į Laisvajame universitete (LUNI) vyksiantį keturių paskaitų ciklą, skirtą gyvūnų teisėms ir veganizmui.

Kurso klausytojai bus supažindinami su gyvūnų teisių samprata tiek iš teorinės, tiek iš praktinės pusės. Paskaitose lektoriai pristatys žinomų Vakarų mąstytojų požiūrį į žmonių elgesį su gyvūnais ir pateiks pagrindinius teorinius gyvūnų teisių filosofijos pagrindus. Taip pat bus kalbama apie dabartinio žmonių elgesio su gyvūnais problemas mitybos, aprangos, mokslo, pramogų srityse bei galimas alternatyvas, kurias kiekvienas gali rinktis savo kasdieniame gyvenime. Lankydami šį kursą sužinosite ir apie mitybos įpročių įtaką aplinkai - turbūt daugelis faktų, kuriuos išgirs klausytojai, sugriaus nemažą dalį įsitikinimų apie ekologiją ir ekologišką gyvenimo būdą.
Be abejonės, LUNI studentai nebus paliekami tik su teorinėmis žiniomis ir finalinėje paskaitoje bus supažindinami su praktine gyvūnų teisių išraiška - veganišku gyvenimo būdu, augaline mityba.

Sekanti paskaita Vilniuje: lapkričio 30 d., pirmadienį, Labdarių infošope (Labdarių g. 3-18, Vilnius). Tema: „Mitybos įpročių įtaką aplinkai“.

Daugiau informacijos: