Paul McCartney bei Linda McCartney

Paul McCartney ir Linda McCartney

Paul McCartney ir
Linda McCartney

Paul McCartney (iš “The Beatles”) bei Linda McCartney

Mes „baigėme” su mėsa prieš daugelį metų. Tai nutiko per vieno sekmadienio pietus, kai mes tiesiog žiūrėjome pro virtuvės langą į mūsų ėriukus, laimingus žaidžiančius pievoje. Kartu pasižiūrėdami žemyn į lėkštę, mes staiga supratome, kad valgėme koją vieno iš tų gyvūnų, kuris visai neseniai pats linksmai žaidė pievoje su kitais. Tada mes pasižiūrėjome vienas į kitą ir pasakėm: „Palauk minutėlę, mes mylime šitas avis – jos yra tokios švelnios būtybės. Kodėl mes valgome jas?”. Tai buvo paskutinis kartas, kai mes valgėme mėsą.

Jei skerdyklos turėtų stiklines sienas, visi būtų vegetarai. Mūsų sąžinė rami, nes žinome, kad niekam nesukeliame skausmo.

Medicininis faktorius nepateisina bandymų su gyvūnais. Net jei pateisintų, aš nemanau, kad turime teisę žudyti kitas gyvybės rūšis. Mes manome esantys geresni už jas. Abejoju… Aš sakau žmonėms: „Mes privertėme visus pasaulio gyvūnus mums paklusti, šiaip ar taip mes bet kokiu atveju esame nugalėtojai. Argi negalėtume būti kilnūs? Jau nėra prasmės jų varginti. Laikas parodyti, kad mes esame geri”.