Atvirlaiškiai gyvūnų teisių temomis

Meškis

Jaunimo iniciatyvinė grupė „Gerbk gyvūnų teises“ šiais metais ketina išleisti 12 atvirlaiškių gyvūnų teisių temomis. Kviečiame visas kūrybingas asmenybes kurti atvirlaiškiams grafinius motyvus.

Pagrindinis reikalavimas – atskleisti temą pozityviai, o ne per žiaurius, šokiruojančius vaizdinius.

Informacija, norintiems kurti atvirlaiškius:

  1. Užduotis: sukurti atvirlaiškiui piešinį, naudojantis pasirinktomis priemonėmis (gyvoji arba kompiuterinė grafika, tapyba, mišri technika ir t.t.)
  2. Tema turi būti atskleista ne per žiaurius, smurto įvaizdžius, o per humorą, švelnumą, mielumą ir t. t. (žiūrėti pavyzdžius čia - https://gyvunuteises.lt/forum/viewtopic.php?p=25959#25959). Jei naudosite tekstą - rašykite lietuviškai.
  3. Atrankos kriterijai: idėja, originalumas, kompozicija, techninis atlikimas.
  4. Atrankos eiga: kiekvienas gautas darbas bus viešai publikuojamas gyvūnųteisės.lt forume ir vertinamas lankytojų.
  5. Vertinimas: bus spausdinamas daugiausiai balsų surinkęs darbas. Jeigu gerai atspindinčių idėją darbų bus daugiau nei vienas - išspausdinsime ir juos.
  6. Techniniai kriterijai: darbai, atlikti ne kompiuteriu, turi būti nuskenuoti 300 dpi rezoliucija ir atitikti atvirlaiškio matmenis (105 x 148,5 mm, užlaidos iš visų pusių po 5 mm). Spaudai darbas pateikiamas TIFF formatu, ne mažesne kaip 300 dpi rezoliucija, konvertuotas į CMYK spalvyną. (Jeigu nesiorientuojate šituose dalykuose - siųskite darbą tokį, kokį turite ir jeigu bus gera idėja, techninius dalykus išspręsime).

Ankstesnių mėnesių temos (paspaudę galite pamatyti konkurso nugalėtoją ir geriausius darbus):

Išrinktas darbas bus atspausdintas apie 1000 vnt. tiražu, platinamas viešose Vilniaus ir Kauno vietose.

Darbus iki nurodytų datų siųskite adresu ieva@animalrights.lt.

Taip pat kviečiame tam skirtoje diskusijų forumo temoje siūlyti idėjas piešiniams! Juk piešiantys ne visada turi idėjų, o turintys idėjų ne visada moka piešti.