Ką valgo veganai?

„...o tai ką tu valgai?!“ arba „...tai tu nieko nevalgai?“, o dar pasitaiko: „...tai vien žoles valgai?“...

Be jokios abejonės – tai dažniausi klausimai, kuriuos veganams užduoda naujai sutikti žmonės. Kad padėtume į juos atsakyti, nuo 2012 m. pabaigos pradėjo veikti puslapis kavalgoveganai.lt, kuriuo siekiama plačiau pristatyti visuomenei augalinę mitybą ir jos ypatybes, laužyti įsigalėjusius mitus apie veganišką mitybą ir aktyviai dalintis veganiško maisto receptais. Dalinkitės šia nuoroda su visais, iš kurių igirsite „ką valgo veganai?“, o taip pat užeikite patys ir išbandykite mūsų siūlomus patiekalus savo virtuvėje.

Projektas „Ką valgo veganai“ ne tik skelbs receptus, bet taip pat aptars kitus veganiško gyvenimo būdo aspektus: aprangą, kosmetiką bei kūno priežiūros priemones, pramogas ir t.t. Planuojame aktyviai bendradarbiauti su maitinimo įstaigomis ir siekti, jog kuo daugiau vietų galėtų pasiūlyti pilnavertiškų augalinių patiekalų, tinkamų visiems, nuo veganų ir vegetarų, iki visavalgių ir netoleruojančių pieno produktų.

Projekto autoriai atviri pasiūlymams, nuolatos laukiame naujų komandos narių (rašančių receptus, gaminančių, fotografuojančių, ragaujančių, webdesigninančių)! Susisiekti galite parašydami puslapyje komentarą arba užpildę kontaktų formą.