„Black Fish” paskaita Vilniuje

Tarptautinė organizacija  „Black Fish”, kovojanti prieš gyvūnų naikinimą jūrose ir vandenynuose, į savo paskaitų turą po Europą įtraukė ir Lietuvą. Renginys Vilniuje - tai paskaitų turo po Baltijos jūros regioną (iš viso 8 šalis) dalis.

Organizacija dirba tam, kad sustabdytų nelegalią žvejybą Europos jūrose. Šiam tikslui pasitelkiami bepiločiai orlaiviai ir piliečiai apmokomi, kaip uostuose ir žuvų turguose rinkti informaciją apie įtariamą nelegalią žvejybą.

Vilniuje kalbės ir prisidėti prie „piliečių-inspektorių" apmokymų kvies Baltijos kampanijos koordinatorė Emma Källqvist.

„Vandenyno būklė labai bloga, ir mums reikia jį apsaugoti. Viena didžiausių problemų yra nelegali žvejyba Baltijos jūroje. Mūsų pasiūlymas yra įtraukti paprastus žmones, kurie galėtų informuoti mus apie nelegalią veiklą ir padėtų sustabdyti nelegalią žvejybą." – pasakojo organizacijos atstovė E. Källqvist.

Nemokama paskaita (anglų kalba) vyks 2014 m. rugsėjo 28 d., 13:00, Mediatekoje (Vilniaus g. 39, II aukštas). Renginio metu ir po jo veiks asociacijos „Už gyvūnų teises“ informacinis staliukas. Lankytojai galės sužinoti apie pirmosios Lietuvoje gyvūnų teises ir veganizmą atstovaujančios organizacijos veiklą, susipažinti su savanoriais, gauti aktualios informacijos gyvūnų teisių klausimais.

Daugiau informacijos rasite: www.theblackfish.org/tour